Görög Katolikus kereszt

Miskolc-Görömbölyi Görögkatolikus Parókia

Webrádió

Heti hirdetés 2017 október 1. - október 8.

  • Holnaptól kezdjük a Paraklisz imádkozását. Hétfőtől péntekig 17 órakor végezzük ezt a szép Mária-ájtatosságot.
  • Jövő héten hétköznap szerdán, csütörtökön és pénteken lesz Szent Liturgia. Szerdán este a Paraklisz után a Szabados család elhunytjaiért, míg csütörtökön és pénteken reggel 8.30-tól kezdődik a Szent Liturgia. Pénteken a Rózsafüzér Társulat élő tagjaiért fogom a Szent Liturgiát felajánlani.
  • Jövő szombaton 10 órától Atanáz püspök atya a Búza-téri Székesegyházban pappá szenteli Salai Szabolcs diakónust. Mindenkit szeretettel várnak erre a nagy eseményre.
  • Jövő vasárnap a diósgyőri búcsú miatt megváltozik a szertartási rend. Tehát október 8-án, vasárnap 8 órakor lesz az utrenye és 9 órától a Szent Liturgia.
  • Örömmel jelentem be, hogy a mai naptól, október 1-jétől, újra van sekrestyés harangozója egyházközségünknek Baloghné Molcsányi Ildikó személyében. Imádkozzunk érte, hogy templomszolgálatát Isten dicsőségére s egyházközségünk javára tudja majd végezni.
  • Híreink megtalálhatóak a hirdetőtáblán és a www.pokrova.hu weblapon.